Ako hodnotíte Festival Zlatý kľúč 2010?

Festival slovenskej populárnej hudby Zlatý kľúč odznel v nedeľu 17. októbra 2010 v Selenči a novými slovenskými hitmi oslávil svoju tridsiatku. Priniesol 12 moderných skladieb, predstavil nové tvorivé sily a kvalitných interpretov. V jeho revuálnej časti vystúpila speváčka Kristína zo Slovenskej republiky, našej verejnosti známa ako interpretka skladby Horehronie.Veľký posun festival zaznamenal aj v scénickom stvárnení čo všetko širšia verejnosť mohla sledovať aj v priamom prenose Rádiotelevízie Vojvodiny.

Je podľa vás toto správna cesta tohto nášho najstaršieho festivalu slovenskej populárnej hudby? Oslovil vás jeho obsah? Ktoré segmenty festivalu hodnotíte ako kvalitné a ktoré ako menej zaujímavé a nie veľmi vydarené?

Komentujte, hodnoťte a vymente si s nami a návštevníkmi nášho portálu vaše dojmy, názory a pocity z Festivalu Zlatý kľúč 2010.

Tuná si stiahnite vašu obľúbenú skladbu a pozrite si fotozábery z Festivalu.

Výsledky Festivalu môžete nájsť tuná.

Festival Zlatý kľúč

Festival bol naozaj na vysokej úrovni zorganizovaný! Všetka česť organizátorom a účastníkom, spoločnými silami ste dokázali, že aj taká malá hŕstka Slovákov na tomto území môže mať kvalitné oblasti pôsobenia:)
Za vašu snahu vám srdečne ďakujeme! Nech sa vám darí aj do budúcna a Pán Boh nech vám žehná:)

Zlatý kľúč 2010 bol naozaj na

Zlatý kľúč 2010 bol naozaj na vysokej úrovni, v porovnaní s predchádzajúcimi ročníkmi. Páčil sa mi najmä orchester na scéne, ktorý sme minulé roky nemohli vidieť. Takto je ten festival nejako dôstojnejší, ako keď sú na scéne tanečnice. Celá scénografia bola veľmi pekná.
Super je, že si tieto nové piesne tu, na stránke môžeme nájsť, vypočuť si ich ešte raz a takto ohodnotiť.
Celá stránka je super, môže sa tu všetko takto na jednom mieste nájsť a takto sa môžeme aj cez internet dozvedať o všetkých aktuálnostiach, čo všetko sa koná v našich slovenských dedinách a tiež je aj výbornou prezentáciou nás Slovákov vo Vojvodine.

Sms hlasovanie končí, stop!

Zhodujem sa s Vladom. Hudobne to naozaj dobre odznelo. Scenografia sa mi zvlášť páčila. A ani tí hudobníci na scéne nevizerali zle. :-D Ale musím povedať že máme naozaj krásne sólistky! Všimla som si že si dali záležať na styling-u, síce bolo aj prestrelov. Počula som že už je aj audio CD s pesničkami. Neviem kde a za koľko peňazí si to môž kúpiť?
No neviem či až tak všetko bolo super na tom festivale...? Moderátorky? Hm. "Kto je autor tretej odmenenej piesni, hehe, povie nám niekto?", "Čo, čo Kristína, kto je ten Martin Kavulič?"," Povie nám koĽegyňa Jarmilka...","Sms hlasovanie končí, stop!" :-)

Festival a mladi

Gratulujem organizatorom, spevakom, kompozitorom a aj Televiziji Vojvodina, ze urobili taki dobri a interesantni program. Ja som hladev festival v priamom prenose a sa mi velmo paciv. Obicne velmo nepratim nasich Slovakov na TV, ale toto bolo volaco inaksvo. Piesne boli peknie, teraz ket som si este raz prepocuvav vari mi je ta Dlha noc najlepsia. Taka je energicna a este nemozem verit ze si ju spievam po slovenski :)
Rozmislam ci na rok nepojdem hladet festival do Selenci. Zda sa mi ze tam v publiki bolo vela mladih ludi, co je pozitivne. Za Kristinu som teraz prvi raz pocuv a mislim ze sa oteraz budem viac interesuvat za modernu muziku zo Slovenska.

Post new comment

Obsah tohto políčka je súkromný a nebude dostupný verejnosti.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.